Home Covid Coronavirus Napoli, chiuso Pronto Soccorso Ospedale Cardarelli

Coronavirus Napoli, chiuso Pronto Soccorso Ospedale Cardarelli

696
14
pronto-soccorso-cardarelli-napoli

Coronavirus Napoli – Ultime Notizie dal Mondo sul Covid. Il pronto soccorso dell’ Ospedale “Cardarelli” di Napoli è stato chiuso nel tardo pomeriggio a causa del numero di pazienti risultati positivi al test rapido sul Covid-19. Sarebbero una decina i pazienti giunti al Pronto soccorso per patologie diverse, e risultati positivi al Covid 19 dopo il test rapido.

Coronavirus Napoli, la decisione sul pronto soccorso del Cardarelli

Il Pronto soccorso sarà sottoposto a sanificazione e riaprirà quando le operazioni saranno completate. I test rapidi sono stati estesi a tutto il personale del Pronto Soccorso.

Nei giorni scorsi si era registrato un aumento dei pazienti Covid-19 ricoverati nella palazzina M dell’ Ospedale. Nessuno di loro, però, è ricoverato in terapia intensiva o subintensiva. 

pronto-soccorso-cardarelli-napoli
pronto-soccorso-cardarelli-napoli

fonte: ansa.it

Articolo precedenteBerlusconi ricoverato per Covid al San Raffaele: polmonite bilaterale allo stadio iniziale
Articolo successivoCovid Francia, record di casi: 9000 in 24 ore!

14 Commenti

  1. Hiya very cool site!! Guy .. Beautiful .. Amazing .. I’ll bookmark your website and take
    the feeds also? I am satisfied to search out numerous useful info right here within the submit, we need work
    out more techniques in this regard, thank you for sharing. .
    . . . .

  2. Bireylerin sahip olduğu ve normal karşılanan sağlık sorunları gibi cinsel sağlık sorunları da geri plana atılamayacak kadar önemlidir. Fakat ne yazık ki günümüzde bu sağlık problemi bireyler için bir gurur meselesi haline getirilip gizlenmeye çalışılmaktadır. Dolayısıyla bu problemlere çözüm bulabilmek için bireylerin başvurduğu yöntemlerin başında ilaç tedavisi gelmektedir. Birçok erkeğin ortak problemi olan cinsel ilişki esnasında güç kaybı ve sertleşme gibi sorunlara bir çözüm olan en etkili ilaç denince de akıllara viegra gelmektedir. En çok tercih edilen ve memnun kalınan ürün, 4’lü viagra fiyat bütçeniz için de en uygunu olacaktır. İçerisinde bulundurduğu bir çok etkin madde ile tesiri oldukça güçlü olan cinsel performans arttırıcı bir ilaçtır. Bu güçlü tesir dolayısıyla herkesin kullanımına uygun bir ilaç değildir. Dikkat edilmesi gereken bir başka konuysa internet üzerinden satın alınan bu ilacın taklit olup olmaması konusundaki dikkatli incelemedir. Piyasada bulunan birçok firma taklit ürün üretebilmekte ve insan sağlığını gözardı edebilmektedir. Satın alma işlemi sırasında güvenli sitelerden alışveriş yapmalı ve dikkatli olmalısınızdır.

  3. İnsanların, kendi sağlıkları ve başkalarının sağlığı için yapmış ya da yaptırmış oldukları çok sayıda işlem bulunmaktadır. Bu işlemler hem tıbbi işlemler hem de alternatif tıp yöntemleri olabilmektedir. Hangi yöntemin seçileceği kişiden kişiye değişiklik gösteren bir durumdur. Ancak insanların yaşamış olduğu dönemlere göre bazı sağlık koruma için yapılan işlemler diğer işlemlere oranla daha popüler olabilmektedir. Alternatif tıp ya da normal tıbbi yöntemlerin olup olmaması hiç fark etmez. Yeter ki dönem dönem sağlık için kullanılan bir yöntem belirlenmiş olması insanlar için önemli olan bir durumdur. Şu son dönemlerde insanlar hacamat yöntemini çok fazla tercih etmektedir. Hacamat, vücuttaki pis kanı atmaya yarayan bir sağlık yöntemidir. Aynı zamanda hacamat, İslam dininde de kullanılan bir yöntemdir. Hacamat sayesinde insanlar, vücutlarında bulunan pis kanlardan arınarak daha sağlıklı bir hale gelebilmektedirler. Hacamat, vücutta çok farklı bölgelere yapılabilmektedir. Hacamatın yapılacağı zamanlar ise belirli zamanlar olmaktadır. Bu zamanların belirleyicisi de dini bir durum olmaktadır. Hacamat öncesinde ve sonrasında da dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar vardır.

LASCIA UN COMMENTO

Per favore inserisci il tuo commento!
Per favore inserisci il tuo nome qui